niedziela, 10 marca 2013

Jeszcze jeden lakier :) Virtual !

Stojąc ostatnio przy kasie w Biedronce w oczy wpadła mi szafa z wyprzedażą kosmetyków z poprzednich... eee... ofert kosmetycznych? :P Nie ważne. Ważne, że moje oczy dostrzegły pomarańczową, wołającą do mnie cenę 1,99zł :) Po ogarnięciu czego ta informacja się tyczy, okazało się, że w tej cenie są resztki lakierów z Virtuala z serii fashion mania. Nie miałam nigdy tych lakierów ale za tą cenę to nawet nie byłoby żal, gdyby okazały się największym badziewiem kosmetycznym :)
W moje wszędobylskie łapy wpadł bardzo ciemny fiolet. Nie mam pojęcia jaki to nr, wydaje mi się, że jest to 185 z jesienno zimowej kolekcji Virtuala: 

http://www.new.virtual-virtual.com/uploads/files/fashionmania-iii-kolory-big.jpg
Na zdjęciach kolor wychodzi z domieszką granatu, jednak na żywo jest całkowicie fioletowy. Bardzo ładny swoją drogą :) Nie smuży, maluje się świetnie, mam zamiar iść po kolejne do kolekcji. Tylko nie mam pojęcia gdzie ja te wszystkie lakiery pomieszczę, a tym bardziej kiedy je zużyję :P

Zdjęcia bez lampy i z lampą :


 Lakier ma bardzo fajne krycie, jak ktoś się spieszy to wystarczy pomalować jedną warstwę i będzie zadowolony, ja z przekory i przyzwyczajenia maluje dwie.


Dzisiejsze mani wykonałam z gościnnym udziałem Golden Rose nr... [czemu ja nigdy nie wiem jaki to nr?]:


Pędzelek jest tak ja lubię, nie za duży, nie za mały, taki w sam raz :) Podoba mi się również proste opakowanie, co ma swoje zalety :)
A Wy macie lakiery z Virtuala? Jak Wam się je nosi?

An.

1 komentarz: