wtorek, 28 maja 2013

Wibo Lakier do paznokci GEL LIKE NAIL

Dzisiaj mowa będzie o lakierze z osławionej i rozchwytywanej przez blogerki limitowanej kolekcji marki Wibo - Gel Like Nail. Korzystając z  mega promocji, którą zorganizował Rossmann z okazji Dnia Matki
(-40% na kolorówkę i kosmetyki do pielęgnacji twarzy) kupiłam lakier w kolorze 1 o wdzięcznej nazwie "słoneczny patrol" zaprojektowany przez jamapi :)


Jest to lakier w kolorze zgaszonej żółci, absolutnie nie z tych kolorów dających po oczach jak na przykład Golden Rose [klik]. Lakier zawiera złote drobinki, których nie widać na pierwszy rzut oka i trzeba się lepiej przyjrzeć aby je dostrzec. Wykończenie ma typowo żelkowe, czyli jego krycie określiłabym tak na 80%, przy standardowych 2 warstwach widać białe końcówki paznokcia. Ten typ tak ma i już :P

Z technicznych właściwości lakieru to zamknięty jest w prostej, prostokątnej buteleczce typowej dla lakierów z Wibo. Pędzelek jest krótki i poręczny, średniej grubości co mi akurat odpowiada.
Lakier wytrzymuje na moich paznokciach już 4 dzień i nie zanosi się, żeby miał zamiar odpryskiwać, zatem można powiedzieć, że jest z tych trwalszych.


Na początku nie byłam przekonana do tego koloru, ale uznałam, że będę do niego wracać. Na codzienny mani nadaje się w sam raz :)

A jak Wam się podoba?

A.

4 komentarze:

  1. Podoba, podoba ;) sama sobie chyba na żółto wymaluje pazurki :p

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja znalazłam idealny odcień żółtego taki kanarkowy z Lovely

    OdpowiedzUsuń
  3. ja ciągle szukam żółtego lakieru idealnego, kupiłam już 3 ale żaden nie podoba mi się tak do końca :D

    OdpowiedzUsuń